You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player
اسپرت نیوز 40 - نتایج کامل مرحله دوم جام حذفی
 
اسپرت نیوز 40
نه اینتر نه میلان فقط شاهین ایران..................................................آخرین آخبار از فوتبال ایران و جهان
                                                        
درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : امیر شناگر نژاد
نظرسنجی
به نظر شما این وب لاگ چه چیزی کم دارد







آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
2442

مرحله دوم جام حذفی کشور با برگزاری 20 بازی طی روزهای چهارشنبه تا جمعه برگزار شد و تیم های صعود کننده به مرحله سوم شناخته شدند.

همچنین 8 تیم نیز از این مرحله انصراف دادند که حریفان آنها بدون انجام بازی راهی مرحله سوم شدند.

ماهان کرمانشاه 1 - هدف میناب هرمزگان 0

شیرین فراز کرمانشاه 8 - کیمیا رشد آق قلا 0

اتکا گلستان 1- تاک مهر تاکستان 0

پیکان تهران 1 - یادآوران خرمشهر 0

جهان الکتریک نیشابور 2 - گسترش فولاد تبریز 3

تربیت یزد 6 - خزر محمودآباد 0

نیروی زمینی تهران 4 - شاهین کرج 3

شهرداری نقده 1 – داماش لرستان 2

شهرداری یاسوج 14 - شهرداری فردوس 0

استقلال صنعتی 4 - شهرداری رضوانشهر 0

سایپا شمال 2 - اتحاد پاکدشت 0

استیل آذین سمنان 1- مقاومت تهران0

البدر بندر کنگ 4 - کاوه تهران 2 ( در ضربات پنالتی)

فولاد نوین اهواز 0 - شهرداری اراک 1

گسترش فولاد سهند 0- ابومسلم مشهد 1

داماش ایرانیان 4 - گیتی پسند اصفهان 5 (در ضربات پنالتی)

گل گهر سیرجان 2 - چوکا تالش 0

آشیان گستران ورامین 0 - مس رفسنجان 1

پیام مخابرات فارس 2 - ذوب آهن نوین اصفهان 1

ایرانجوان بوشهر 2- نفت نوین آبادان 1

بدین ترتیب برنامه مسابقات مرحله سوم به ترتیب زیر خواهد بود که برنده این دیدارها در مرحله چهارم به مصاف تیمهای لیگ برتری خواهند رفت :

مس رفسنجان - ماهان کرمانشاه ( برنده به مصاف تیم پرسپولیس تهران می رود)

گسترش فولاد تبریز - استیل آذین سمنان ( برنده به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان می رود)

مهر کرج - استقلال رامهرمز ( برنده به مصاف تیم راه آهن شهر ری می رود )

البدر بندر کنگ - شیرین فراز کرمانشاه ( برنده به مصاف استقلال تهران می رود )


داماش درود - ملی حفاری اهواز ( برنده به مصاف تیم نفت آبادان می رود)

سیاه جامگان مشهد - گل گهر سیرجان ( برنده به مصاف تیم سایپا البرز می رود )

شاهین کوهرنگ - شهرداری یاسوج ( برنده به مصاف تیم تراکتورسازی تبریز می رود)

اترک پتروشیمی بجنورد - اتکا گلستان ( برنده به مصاف تیم فجر شهید سپاسی شیراز می رود )

سایپا شمال - استقلال صنعتی اهواز ( برنده به مصاف تیم مس کرمان می رود )

پیام مخابرات فارس - پیکان ( برنده به مصاف تیم صبا قم می رود )

شهرداری اراک - ایرانجوان بوشهر ( برنده به مصاف مس سرچشمه می رود )




نوع مطلب : فوتبال، خبر، 
برچسب ها :






 
   
با کلیک بر روی 1+ ما را در گوگل محبوب کنید
Untitled
You need to upgrade your Flash Player or to allow javascript to enable Website menu.
Get Flash Player
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic